Een seminarie of congres organiseren bij Kinepolis Business
Wil je een congres organiseren? Bij Kinepolis Business vind je 10 toplocaties met polyvalente zalen en hoogtechnologische voorzieningen. Voeg daar onze jarenlange ervaring, vlotte bereikbaarheid en alle extra’s die je maar kan bedenken aan toe, en je weet meteen waarom zoveel organisaties voor Kinepolis kiezen.
Een volledig uitgeruste congreslocatie
Een congres of seminarie bij Kinepolis Business is geen standaard bedrijfsevent.
Op groot scherm en met haarscherp geluid krijgt élke presentatie de impact van een avant-première.
De grote bioscoopzalen zijn dan ook perfect voor presentaties. Daarnaast zijn er duurzaam gerenoveerde receptieruimtes en kleinere zalen die kunnen dienen als break-out rooms.
Kortom, elke Kinepolis-bioscoop is een congreslocatie die indruk maakt. En zo zijn er 10, strategisch verspreid over het hele land.
Zóveel meer dan een bioscoop
Parking, receptieruimtes, catering.
Steeds meer organisaties kiezen voor Kinepolis als congreslocatie en dat is geen toeval. Comfortabele zalen, vlotte bereikbaarheid en de ruime, vaak gratis parking maken elke organisatie praktisch en zorgeloos.
Maar er is meer. Ruime foyers om grote groepen te verwelkomen, receptieruimtes die je volledig naar jouw wensen kan inrichten en de vrijheid om zalen haast eindeloos te combineren. Voeg daar overheerlijke catering aan toe, met culinaire walking dinners en creatieve pauze-snacks, en je gasten genieten van een totaalbeleving.
Bovendien krijg je altijd één vaste contactpersoon die alles voor jou coördineert, ook als je congres op meerdere locaties doorgaat. Geen wonder dat grote medische en IT-congressen zoals Techorama, BC TechDays en het VVL-Congres al jaren voor Kinepolis kiezen.
Maak jouw ervaring compleet
Bij Kinepolis Business draait alles om beleving. Zo werken we samen met zorgvuldig geselecteerde partners om de aankleding, animatie en catering volledig op jouw congres af te stemmen.
Ben je nog op zoek naar straffe keynote speakers, een host of een moderator? Samen met Speakersbase zorgen we voor de perfecte match.
Daarnaast bieden we je impactvolle manieren om je merkboodschap te verspreiden en jouw branding consistent te tonen voor, tijdens en na je congres. Onze advertentiemogelijkheden zijn ook een meerwaarde voor sponsors om op te vallen tijdens het congres.
Meer dan alleen cinema
Een seminarie of congres is slechts één manier om onze troeven uit te spelen. Wist je dat in onze bioscopen alle soorten events worden georganiseerd? Van privé-filmvertoningen en avant-premières tot productlanceringen en vergaderingen. Kortom, een Kinepolis-bioscoop is de meest veelzijdige locatie voor élk type bedrijfsevent.
Laat je inspireren door onze formules voor bedrijven:
Het Kinepolis Event Center. Waar jouw event de hoofdrol speelt.
In Kinepolis Antwerpen vind je het Kinepolis Event Center, een prestigieuze eventlocatie van 1.900 m² die volledig geprivatiseerd kan worden. Deze veelzijdige evenementenruimte heeft een eigen ontvangstbalie met vestiaire, aparte break-out rooms, flexibele scheidingswanden, een bar én sanitaire voorzieningen. Elk detail is zorgvuldig afgestemd om jouw event in stijl te laten verlopen. Steeds met dezelfde sfeer en professionaliteit die je in onze filmzalen vindt.
En het kan nóg straffer. Je kan het Kinepolis Event Center combineren met een spetterend avondfeest in het nabijgelegen DOCK 3. Twee toplocaties, op wandelafstand van elkaar.






